Vem blir ditt ombud?

Våra djurombud är kunniga och passionerade djurälskare. Alla har lång erfarenhet av djur och vet hur viktigt det är att få rätt försäkring till sin hund eller katt.

 

Vi är stolta över våra ombud och den kompetens de erbjuder. De är specialister på sitt område och kan hjälpa dig skräddarsy en försäkring som passar just ditt djur. Du kan tryggt kontakta det ombud som bor närmast dig och veta att du kommer att få utmärkt service på tider som passar dig. I förteckningen nedan berättar varje ombud personligt om sig själva.

 

Välj ombud

Emma Dysholm

Emma Dysholm

072-083 70 92
emma.dysholm@svedea.se
Lär känna Emma
Daria Sternina

Daria Sternina

072-141 95 16
daria.sternina@svedea.se
Lär känna Daria

Hanna Christoffersson

Hanna Christoffersson

072-143 55 48
hanna.christoffersson@svedea.se
Lär känna Hanna

Jimmy Låås

Jimmy Låås

072-717 68 15
jimmy.laas@svedea.se
Lär känna Jimmy

Karin Gustavsson

Karin Gustavsson

072-143 92 97
karin.gustavsson@svedea.se
Lär känna Karin

Merja Tolonen

Merja Tolonen

072-141 95 23
merja.tolonen@svedea.se
Lär känna Merja

Sofie Krigholm

Sofie Krigholm

072-147 94 36
sofie.krigholm@svedea.se
Lär känna Sofie
Anna Bengtsson

Anna Bengtsson

072-147 70 46
anna.bengtsson@svedea.se
Lär känna Anna

Carolina Bohman

Carolina Bohman

072-142 92 61
carolina.bohman@svedea.se
Lär känna Carolina

Elin Gunnarsson

Elin Gunnarsson

072-141 02 97
elin.gunnarsson@svedea.se
Lär känna Elin

Elisabeth Wennerbo

Elisabeth Wennerbo

072-141 04 83
elisabeth.wennerbo@svedea.se
Lär känna Elisabeth

Ingrid Andersson

Ingrid Andersson

072-717 68 14
ingrid.andersson@svedea.se
Lär känna Ingrid

Karin Lundegård

Karin Lundegård

072-729 04 09
karin.lundegard@svedea.se
Lär känna Karin

Marie Johansson

Marie Johansson

072-142 92 54
marie.johansson@svedea.se
Lär känna Marie

Ulrika Andersson

Ulrika Andersson

072-141 95 10
ulrika.andersson@svedea.se
Lär känna Ulrika

Just nu söker vi fler ombud

Vi växer och söker fler försäkringsombud till våra djurförsäkringar - läs mer i vår jobbannons

Prata
med
oss!
Kontakta oss som du vill
Vardagar 8:00-18:00
Chatta med oss
Just nu är det ingen kötid
Ring oss
Just nu är det ingen kötid
Bli uppringd
Mejla oss
Vi svarar normalt inom en arbetsdag.
Just nu kan det ta något längre tid.
Varmt välkommen att ringa oss. Vi besvarar dina frågor om allt som rör försäkringar och mer därtill.
Mina sidor kan du logga in för att se pågående fakturor, skriva ut försäkringsbrev och ändra dina kontaktuppgifter.
Fyll i ditt telefonnummer så ringer vi dig nästkommande vardag
Mina sidor kan du logga in för att se pågående fakturor, skriva ut försäkringsbrev och ändra dina kontaktuppgifter.
Mina sidor kan du logga in för att se pågående fakturor, skriva ut försäkringsbrev och ändra dina kontaktuppgifter.