Skadespecialister bil

Vi som jobbar med skadehantering har lång erfarenhet av både bilar och försäkring.

Bild på Annette Österlund (föräldraledig)
Annette Österlund (föräldraledig)
Personskadereglerare
08-790 04 13
annette.osterlund@svedea.se

Bild på Fredrik Fohlin
Fredrik Fohlin
Skadetekniker motor
0470-700 673
fredrik.fohlin@svedea.se

Bild på Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Skadetekniker motor
0470-700 674
fredrik.karlsson@svedea.se

Bild på Lars-Göran Forslind
Lars-Göran Forslind
Skadetekniker motor
0696-170 49
lars-goran.forslind@svedea.se

Bild på Magnus Stern
Magnus Stern
Skadetekniker motor
0696-170 47
magnus.stern@svedea.se

Bild på Mariska Ladan
Mariska Ladan
Skadechef motor
0696-170 51
mariska.ladan@svedea.se

Bild på Martina Eriksson
Martina Eriksson
Skadereglerare motor
0696-170 46
martina.eriksson@svedea.se

Bild på Mats Norrman
Mats Norrman
Skadereglerare motor
0696-170 52
mats.norrman@svedea.se

Bild på Mats Åström
Mats Åström
Skadereglerare motor
0696-170 43
mats.astrom@svedea.se

Bild på Mattias Nordenström
Mattias Nordenström
Skadereglerare motor
0696-170 41
mattias.nordenstrom@svedea.se

Bild på Petra Persson
Petra Persson
Skadereglerare
0696-170 50
petra.persson@svedea.se

Bild på Sofia Jönsson
Sofia Jönsson
Skadereglerare motor
0696-170 53
sofia.jonsson@svedea.se

Bild på Sverker Söderholm
Sverker Söderholm
Chef kund- och skadeservice
sverker.soderholm@svedea.se

Bild på Torbjörn Olsson
Torbjörn Olsson
Personskadereglerare
08-790 04 11
torbjorn.olsson@svedea.se

Bild på Åsa Roos
Åsa Roos
Skadereglerare motor
asa.roos@svedea.se

Prata
med
oss!
Kontakta oss som du vill
Vardagar 8:00-18:00
Chatta med oss
Just nu är det ingen kötid
Ring oss
Just nu är det ingen kötid
Bli uppringd
Mejla oss
Vi svarar normalt inom en arbetsdag.
Just nu kan det ta något längre tid.
Varmt välkommen att ringa oss.
Vi besvarar dina frågor om allt som rör försäkringar och mer därtill.
Mina sidor kan du logga in för att se dina försäkringar, skriva ut försäkringsbrev och ändra dina kontaktuppgifter.
Fyll i ditt telefonnummer så ringer vi dig nästkommande vardag
Mina sidor kan du logga in för att se dina försäkringar, skriva ut försäkringsbrev och ändra dina kontaktuppgifter.
Mina sidor kan du logga in för att se dina försäkringar, skriva ut försäkringsbrev och ändra dina kontaktuppgifter.